Обрати ідеальне кавове рішення


кофе в офисЗмушуйте день працювати на Вас з кращими кавовими рішеннями для бізнеса! 
Найпопулярніший гарячий напій в світі сформував безліч ринків, великих і маленьких, і армію дуже різних споживачів. Ось чому сьогодні «купити каву оптом» один з найбільш актуальних запитів в мережі. Незважаючи на це, в Україні кавовий ринок все ще розвивається. Обсяги споживання зростають. Конкуренція зростає, як серед оптових продавців, так і в роздрібній мережі. Сьогодні підбадьорливі зерна купують не тільки кав'ярні, ресторани і готелі, фокус зміщується. І каву дрібним оптом можна купити для збільшення прибутковості, точок роздрібної торгівлі, АЗС, і навіть транспорту.

Ми, компанія O`Coffee також є складовою  ланкою бізнесу гарячих напоїв і з задоволенням будемо вам корисні
 

Зернова  кава оптом

 

Ми самі успішно реалізуємо гарячі напої кінцевому споживачу. У нас своя мережа. І, природно, ми в курсі, з якими питаннями стикаються бізнесмени при виборі якісної сировини, здатної прокласти дорогу між задоволенням кінцевого споживача та легкістю  і «їстівністю» для кавового обладнання. А коштує  воно не мало. Саме тому ми віддаємо перевагу європейської  сировині від великих виробників на ринку, що забезпечують стабільність смаку від пачки до пачці.

Сьогодні ми купуємо обсмажене і упаковане зерно у Pelican Rouge - найбільшого заводу в Європі. У нас прямі поставки, що гарантує Вам захист від підробок. У нас Ви можете купити цю каву оптом. Ціна залежить від обсягів Вашого споживання.

Також ми раді повідомити вам, що абсолютно всі інгредієнти для Вашого процвітання знайдете у нас: картонні стакани оптом, капучино ICS оптом і в роздріб, фруктові чаї, сухе 100% молоко і вершки, гарячий шоколад, який розчиняється без залишку і має привабливий смачний вид . Уявіть Ваші клієнти повертаються до Вас знову і знову.
И це не все!  Доставка кави, інгредієнтів і стаканчиків оптовим покупцям завжди безкоштовно!

 

Кава для вендінгу


У вендинга напоїв є свої особливості. Однією з них є стабільність смаку сировини. Від цього залежить кількість часу, який піде на налаштування апарату при кожному завантаженні. Крім того, Ваш апарат вам прослужить довго і справно. Любов клієнтів, які повернуться до Вас, так як це дійсно смачно. Різні цінові рішення допоможуть Вам забезпечити постійне зростання вашого бізнесу.
Ми продаємо каву для вендингу, інгредієнти, стакани, а також пропонуємо в оренду або продаж обладнання. Дзвоніть прямо зараз!
 

Спільні покупки кави


Для того, щоб переглянути Ви могли собі дозволити пити відмінний напій за доступною ціною у нас є акція «Компашка». Кинь в групу друзів або колег повідомлення «гайда зі мною за кавою», оформіть замовлення на 4 одиниці, що беруть участь в акції. Отримайте супер ціну для себе і друзів і звичайно безкоштовну доставку до вашого міста


Кава для HoReCa

Кава для кав'ярень - це недорогий і якісний продукт, готовий утримати покупців щодня. Знову і знову! Коли ми ведемо мову про каву в ресторан, то тут варто купити арабіку в зернах. Адже Ваші відвідувачі очікують більшого. Свій вибір зупините на зернах середнього обсмаження. VIP-сорти і напій із зерен темної обсмажки,  пропонуйте в якості окремої опції. Перейти до вибору арабіки

 

Купити кави в офіс

 

У нас на стільки варіативний підхід до кавового обслуговування в офісах, що в одному абзаці не вмістити. Перш, ніж замовити дещо в офіс випишіть для себе наступні парамети:
  • - кількість співробітників і гостей офісу,
  • - чи є в наявності кавоварка / кавоварка,
  • - з якою сировиною вона працює (в зернах, мелений),
  • - достатньо кавових машин на Ваш офіс,
  • - ви розглядаєте покупки або оренду кавомашини.
 
Ваш дзвінок нам прискорить процес прийняття рішення і отримання відмінної напою. Крім того, ми підготували невеликий ГІД, який можливо допоможе у виборі кавового обслуговування в офісДоставка кави

Головною перевагою роботи з нами підприємців і компаній будь-якого сегмента - це безкоштовна доставка, починаючи від 1 кг. На думку наших діючих покупців (Ви вже в їх числі?)  - це дійсно приємно і цінно!

Бажаємо Вам якнайшвидшого вибору найкращого для Вас рішення!