кава оптом купити із доставкою
  O'Coffee - кава у зернах та інгредієнти оптом!


Ми розробили унікальний український продукт – свіжообсмажену каву для приготування в автоматичних кавомашинах.

Це кава, що 
створена для Вашого прибуткового бізнесу.

✔ Кава в офіс  
✔ HoReCa  
✔ Вендинг  
✔ АЗС 
✔ 
точки роздрібної торгівлі


Ми протестували її у власній вендинговій мережі
(понад 150 апаратів)
Спробуйте і Ви!

 

Отримайте оптовий прайс на більш ніж 30 сортів кави та інгредієнтів!


 
 


замовити каву оптом


Так, ми маємо власний успішний кавовий бізнес (про це трохи нижче)
 
 • Ми довіряємо свій кавовий бізнес понад сучасному обладнанню, тому
 •  
 • Ми продаємо перевірені у власній мережі каву та інгредієнти, тому
 •  
 • Ми вибагливі до стабільності продукту – це гарантія роботи обладнання без клопоту, без простоїв та додаткових фінансових та тимчасових витрат, тому
 •  
 • Ми мінімізуємо валютні коливання, робимо ціноутворення більш прогнозованим, виробляючи продукт та пакування в Україні.Кава у зернах від виробника


кава у зернах оптом для вендингуМета досягнута – свіже обсмажувана кава у зернах для вендінгу та кавомашин!


 

ЧОМУ МИ СТВОРИЛИ ПРОДУКТИ O'COFFEE?
 
 • 👍 Ми убезпечили свій та Ваш бізнес від курсових коливань, тому що обсмажування, фасування та пакування відбувається в Україні.
 •  
 • 👍 Ми створили каву, яка підходить для автоматичних кавомашин та вендінгу, зберігши всі смакові переваги свіжообсмаженої кави.
 •  
 • 👍 Ми досягли стабільності смаку при широкому діапазоні температур приготування – це сильна перевага у налаштуванні обладнання. Провели експерименти з купажами та різними видами обладнання від суперавтоматів до машин домашнього використання.
 •  
 • 👍 Створені купажі та бленди, які роблять нашу та Вашу каву простою у приготуванні.
 •  
 • 👍 Досягнули смаку, якого хотіли!

Ми особисто гарантуємо Вам:

 
✅ захист від підробок
✅ зрозумілу цінову політику
✅ каву, обсмажену цього місяця

 
Кава в зернах має найкращі характеристики протягом двох місяців після обсмажування
 


У нас потужний досвід у роботі з кавовим обладнанням, власна мережа та тисячі проданих кавомашин задоволеним користувачам.

 Консультація щодо вибору обладнання чи кавового рішення в оренду БЕЗКОШТОВНА. Розвіємо всі ваші сумніви 
Наша відмінна кава у зернах знаходить своїх шанувальників:
 • - в офісах компаній,
 • - Horeca,
 • - в роздрібних точках продажу та АЗС,
 • - і особливо у вендинговому бізнесі.


Вам не варто хвилюватися, шукаючи постачальників інших гарячих напоїв для вендингу.

 

 
Замовляйте інші продукти серії ProLine O`Coffee:
✔ Шоколад Мальтійська карамель Vivo Gold,
✔ Молочний шоколад Vivo Silver,
✔ 100% сухе молоко,
✔ Вершки Royalat або Cremagio з високим вмістом молочної сировини,
✔ Стакани 185 мл та стакани XL, мішалки.

 
 

З повним асортиментом Ви можете ознайомитись у нашому інтернет-магазині (роздрібні ціни), а також замовивши оптовий прайс у свого персонального менеджера

 

ЧОМУ ДЕШЕВА КАВА ОБІЙДЕТЬСЯ ВАМ ДОРОЖЧЕ? :(

ПЕРШЕ: НЕМОЖЛИВО ПОРАХУВАТИ КІЛЬКІСТЬ КЛІЄНТІВ, ЯКІ БІЛЬШЕ НЕ ПОВЕРНУТЬСЯ ДО ВАС ЧЕРЕЗ НЕСМАЧНОГО НАПОЮ!

ДРУГЕ: НЕМОЖЛИВО ПЕРЕДБАЧИТИ РОЗМІР ЗБИТКІВ ЧЕРЕЗ ПСУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ ТА ЙОГО ПРОСТОЮ ЧЕРЕЗ НЕСТАБІЛЬНУ СИРОВИНУ.KAVA OPTOM KUPYTY Z DOSTAVKOIU


Ми бажаємо Вам вдячних клієнтів, якнайшвидшого повернення інвестицій та зростання Вашого бізнесу. Григорій та Микола Новак, компанія O`Coffee (про НАС)


Цей простий крок прискорить процес отримання відмінної кави у зернах за оптовою ціню.

 
 

У нашому інтернет-магазині вказано РОЗДРІБНІ ціни. Щоб отримати ОПТОВИЙ ПРАЙС, залиште Ваші контактні дані.

Кава  у зернах оптом за найкращими цінами від компанії O`Coffee.

Незалежно від того, чи є Ви власником кав'ярні (яке перемелює десятки кілограм кавових зерен на тиждень) або у Вас малий бізнес, який купує каву для масового продажу, Вам потрібен надійний і чесний оптовий постачальник кави. У компанії O`Coffee ми не лише пропонуємо ваше найкраще оптове рішення для кави, ми також пропонуємо індивідуальний план для ваших конкретних потреб у каві. Ми розуміємо, що потрібно для досягнення успіху в кавовій галузі, тому ми пропонуємо свою каву для гурманів за доступними оптовими цінами.

 

Ми дбаємо про постачання - Ви дбаєте про свій бізнес!

Якщо ви все ще намагаєтеся зрушити свій власний кавовий поїзд з місця, наші оптові умови по каві можуть бути саме тим, що вам потрібно, щоб не тільки залучити нових клієнтів, а й перетворити їх на тих, хто повертається.Купуйте кілька наших оптових упаковок свіжообсмаженої кави та запустіть свій кавовий бізнес!

Наша кавова компанія надає кавові зерна найвищої якості за надзвичайно низькою ціною безпосередньо для споживачів в Україні.


Ми моніторимо світовий ринок кави, щоб знайти найкращі кавові зерна, які повністю збираються та миються вручну. Це означає, що ми відповідаємо за товар, який продається у нас як оптом, так і в роздріб. Тому ми можемо запропонувати вам найсвіжіші зерна кави оптом за найкращими цінами. Ми пишаємося тим, що продаємо «кавові зерна із совістю», і ми добре усвідомлюємо свою відповідальність перед нашими клієнтами. Кава оптом – формування ціни Щодо ціни оптових кавових зерен, існує тонка грань між вартістю та якістю продукту.

З одного боку, ви хочете придбати каву найкращої якості, яка має задовольнити Ваші конкретні потреби. З іншого боку, вам також потрібно придбати щось реалістичне та в межах вашого бюджету. У компанії ОКофе ми пропонуємо гнучку структуру ціноутворення залежно від ваших потреб як бізнесу. Як постачальник кавових зерен оптом, нашою основною метою є якість зерен, але ми також можемо поставляти і дешеві або екзотичні оптові сорти кави, якщо це те, чим ви хочете займатися. O`Coffee не тільки пропонує вам багато кави в зернах за оптовими цінами, але ми також проінформуємо вас про все, що потрібно знати про нашу зернову каву! Якість кави – наш пріоритет Ми купуємо тільки найсвіжіші врожаї кави та пропонуємо стабільні поставки зерен та справедливі оптові ціни, які залежать від профілю обсмажування та смаку зерен.

Купувати каву краще в зернах та оптом Більшість підприємств, які закуповують кавові зерна у великій кількості, вже знають, наскільки важливо подрібнити кавові зерна перед приготуванням кави. Це допомагає забезпечити максимальний рівень свіжості, оскільки кава втрачає 70% свого смаку протягом 15 хвилин після помелу. Неймовірно, так? Коли ви купуєте кавові зерна, кава не тільки буде кращою, але й зберігатиметься набагато довше.

Причина, через яку кава починає псуватися і стає прогірклим, полягає в окисленні, коли ваша дорога кава починає взаємодіяти з киснем. В результаті кава стає несвіжою і несмачною. Ми вважаємо, що купувати каву оптом краще, ніж купувати каву в роздріб.

Однак оптом кава продається у великих кількостях, тому переконайтеся, що у вас є місце для її правильного зберігання та збереження свіжості. Наші кавові зерна упаковуються у спеціальну тару для збереження свіжості; Всі наші оптові упаковки для кави мають односторонній клапанний механізм для полегшення випуску газів після обсмажування кави. У нашій компанії ми пишаємося тим, що найкраще задовольняємо.