Pelican Rouge

Сортувати за:
Pelican Rouge - європейська компанія по виробництву кави з центральним офісом в м. Дортрехт, Нідерланди, і представництвами в 11 країнах світу.
 
Бренд був заснований Джозефом ван Леквейк у Бельгії в 1863 р і став одним з перших світових постачальників обсмаженої кави. У основі філософії компанії лежить бельгійська гастрономічна культура, девіз якої : "Насолоджуйтесь хорошим життям!”.

А горнятко ароматної кави - це невід'ємний атрибут задоволення. Так вважають бельгійці, більше 4500 співробітників компанії Pelican Rouge і ми, команда O'Coffee.

Від зернятка до чашки

Зелена кава, зібрана на плантаціях Південної Америки, вирушає на завод Pelican Rouge в Нідерланди. Найважливіший і найскладніший етап у виробництві кави - це обжарювання. Воно або розкриє повну гамму аромату і смаку або ж, в невмілих руках, безповоротно зіпсує навіть найвідбірніші зерна. Тому устаткування і відлагоджений процес - запорука успіху усього підприємства. Компанія Пелікан Руж використовує власні високотехнологічні жаровні для кавових зерен, що дає можливість повністю контролювати якість продукту. До створення кавових блендів співробітники відносяться як до ремесла, а себе називають "кавовими ремісниками". Автоматизація у виробництві дозволяє обсмажувати кожну партію зерен точно згідно рецептури, тому смак кави в кожній новій пачці залишається таким, яким Ви його любите.

Обсмажені зерна пакують на заводі і відправляють нам безпосередньо для продажу в інтернет магазині O'Coffee. Увесь товар, який ми отримуємо, сертифікований для продажу в Україні і відповідає стандартам якості ЄС.

Усвідомлений підхід

Бренд Pelican Rouge має сертифікат UTZ, який підтверджує відповідальне відношення до людей і природи, а саме:
- Економія води на виробництві
- Компанія не вирубує лісу
- Використовує екологічно чисті джерела енергії, коли це можливо.
- На кавових плантаціях не використовується дитяча праця.
- У працівників є чіткий графік роботи, житло, доступ до чистої води і медичної допомоги.

В Україні мало хто чув про такий сертифікат, але в Європі він часто відіграє важливу роль у формуванні довіри покупців до бренду, адже хороший продукт повинен робитися чесним і гуманним способом.

Класика і традиції

В лінійці кавових купажів від Pelican Rouge Ви не зустрінете екзотичних мотивів: кавові зерна не збиралися на молодий місяць, їх не їли рідкісні амазонські птахи або лемури, а поряд з кавовими кущами навіть не було активного вулкану. Тут каву просто зібрали на перевірених плантаціях, обсмажили на якісному устаткуванні за традиційними рецептами і надійно запакували. А ми доставили Вам для щоденної насолоди відмінною кавою і хорошим життям!