ТОП 15 кавоварок для бізнесу

Сортувати за:

Кавомашини для бізнесу

Кава залишається однією з найулюбленіших напоїв у світі, і деякі з нас не почуваються цілком людьми, поки не вип'ють першу чашку дня. Для нас кава – це не просто напій – це спосіб життя.

Для будь-якого кафе, незалежно від розміру, кавоварка – головний елемент бізнесу.

Вона часто стоїть на самому видному місці, де ваші клієнти можуть її побачити, заходячи до Вас підбадьориться чудовою кавою, а правильна кавоварка або кавовий автомат може гарантувати, що ваші клієнти час від часу залишаться задоволені своїми замовленнями.

Якщо ви невелика компанія, дуже важливо вибрати правильну кавомашину комерційного типу.

Ось чому ми написали керівництво, яке допоможе вам вибрати найкращу кавомашину для потреб вашого бізнесу. А як бонус ми навіть склали список наших варіантів з 15 кращих кавомашин для комерції.


Які комерційні кавоварки підходять для мого бізнесу?


Кавомашини комерційного типу використовуються в ресторанах, магазинах, розважальних центрах, готелях та виставкових залах по всій Україні та відомі своїми інноваційними функціями, якісним дизайном та конструкцією. Ми індивідуально підходимо до розуміння потреб вашого бізнесу; це допомагає нам гарантувати, що ви оберете правильну машину для свого бізнесу. Коли ви вибираєте комерційну кавоварку таких виробників як Saeco, Dr.Coffee, Liberty's або Bianchi V.G., вам потрібно врахувати кілька нюансів, щоб вибрати найкращу з них для ваших потреб.
 

Обсяг бізнесу

Пам'ятайте про обсяг ваших клієнтів. Можна сказати, що це найважливіший фактор при виборі кавової машини для вашого бізнесу, тому що вам знадобиться машина, яка зможе задовольнити попит.
 

Послідовність вибору кавоварки


Коли справа доходить до якісної кави, дуже важливою є її консистенція. Вибір машини з програмованими та автоматичними функціями може допомогти вам завжди отримувати незмінно гарну чашку кави.

У кав'ярнях може бути велика кількість співробітників, що працюють неповний робочий день, а також відносно висока плинність кадрів в цілому, тому вибір кавомашини, простий у використанні і володіє всіма перевагами автоматизації, дозволить вашим командам виробляти незмінно хорошу каву, хто б не користувався кавомашиною. Подивіться на наш рекомендований список кофемашин і Ви точно оберете найкращий варіант для бізнесу!
 

Простота використання кавомашин


Як ми вже згадували вище, простота використання має мати велике значення при виборі нової комерційної кавомашини. Кавомашина, яка дозволяє баріста використовувати переваги автоматизації та простих у використанні функцій, скоротить час, необхідний для приготування напою клієнту, а також звільнить бариста для дружньої бесіди.

Ще одна функція економії часу, яку неодмінно оцінять ваші баристи, – це програмований цикл самоочищення, який гарантує, що ваші машини завжди будуть чистими, гігієнічними та доглянутими.
 
Професійна установка та постійна підтримка

Після того, як ви вибрали нову кавомашину, наступним кроком буде подумати про її встановлення, налаштування та обслуговування. Компанія O`Coffee не кидає своїх клієнтів, а співпрацює з ними та надає підтримку протягом усього кавового шляху!