Вендінгові апарати

Підбір товару
Ціна
від до
Оплата частинами Monobank
Можлива оренда
Призначення
Стан
Країна виробник
Країна бренду
Платіжні системи
Бункерів для сипучих:
Виробники
Сортувати за:

Вендінгові апарати купити в УкраїніЗараз кожен підприємець замислюється над тим, що саме впливає ефективність вендинг автомата. І не дарма! Зовнішній вигляд, продуктивність, меню, простота обслуговування - все це має значення. Ми як власники власної мережі перевірили це на власному досвіді і можемо розповісти про кожен екземпляр все.

Перше, що потрібно зробити, це вирішити, який тип кавового автомата потрібен для ваших послуг. У вас є стійка реєстрації, в якій ви гостро потребуєте свіжозвареної кави, в офісі немає багато місця для кавового куточка, або на робочому місці 24/7 із закритою територією і персоналом, який повинен бути бадьорим і в нічний час? Незалежно від вашої ситуації, ми обов'язково знайдемо рішення в нашому універсальному асортименті вендинг автоматів. Так що подивіться і знайдіть машину, відповідну вашим вимогам.
 

Вендинговий апарат кави

Самий популярний тип торгового автомата на ринках в Україні сьогодні.

Автомати продавали кофе пропонували великий путь в Україні. Хотя великі користувачі привікли до порошкового смаку кофемашину для прошедших годів, відбивши переробку революції у сфері високих технологій. Автомати тепер пропонують широкий асортимент якісних напоїв, зачастують таких хороших, як і все, що можна купити у популярній кофейній. Тож будьте впевнені, що ваші співробітники та клієнти будуть доволі своїми третьими та наступними зустрічами.

Кофейні автомати пропонують користувачам великі і зручні можливості приобрести кофе з великолепним смаком. Існує багато різних видів автоматеріалів за продажем кофе: від відокремлених стоячих автоматів для приготування розчиненого кофе до настільних автоматів з продажу кофейних зерен, які варять свіжий кофе прямо з кофейного зерна.

Існує так багато різних кофемашин, і їх точно визначити, какую з них вибрати. Лучший здатність - поговорити з нашим співробітником або користувачем і вияснити їх переваги. Тож все, що вам потрібно зробити, це зв’язати з o`Coffee, щоб ми могли допомогти вам знайти машину, відповідати вашим вимогам.


Це торговий автомат, який роздає гарячу каву та інші кавові напої. Старі моделі використовували розчинну каву або концентрований рідкий кави і гарячу або киплячу воду, а також інгредієнти, такі як вершки і цукор. Сучасні машини готують різні види кави, такі як мокко і латте, і використовують мелений крапельний кави, а також - мелений кави, використовуючи кавомолку всередині машини.

Деякі сучасні машини також надають інші гарячі напої, такі як чай, еспресо, лате, капучіно, мокко і гарячий шоколад, що значно підвищує ймовірність привернути покупця. Деякі з машин варять традиційну каву, а деякі - як гарячий, так і каву з льодом. В Італії деякі машини постачають до 18 сортів кави.

Громадські автомати з продажу кави зазвичай вимагають оплати, функціонуючи як автомати з оплатою купюрами і монетами, а деякі також приймають і кредитні карти. Є такі, яким не потрібна оплата. Як правило, їх можна знайти в місцях роботи (офіси, заводи, фабрики), завдяки яким компанія безкоштовно надає напій співробітникам.Вендінгові кавові апарати - концепти


Кофемашини з чутливим екраном, наприклад, торгова марка Bianchi Vending, розміщуються все більш популярними, за якими вони можуть бути більш тесно взаємодіють з клієнтами. У 2009 році Douwe Egberts представив ідеальний торговий автомат для кофе під назвою BeMoved, який має сенсорні екрани з функціями перенастроювання для вибору інгредієнтів та інтерактивних функцій, таких як можливість отримати доступ до новостей, інформація про погодження та ціна на акції під час приготування кофе. Машина BeMoved також має чутливу до руху відеокамеру, яка може зібрати зображення користувача і заповнити перевагу користувача в кофе з можливістю настроювати лічний профіль, а також інтерактивну відеоігру
 

Вендінгові апарати ціна


Ціноутворення на вендінг апарати в Україні залежить від багатьох факторів. Ціна виробника, кількість посередників до того, як апарат потрапить безпосередньо в Ваше розпорядження, новий або бу, вартість логістики, растоможкі, особливостей оподаткування та звичайно ж функционалні особливостей і наповнення, яке ви хочете отримати в результаті.
Ціна на вендингові апарати коливається в такий спосіб

Вендінгвий апарати бу можна купити в межах 30 000 грн
Апарати-робочі конячки - 90 000 - 150 000 грн
Апарати наближені до концептуальних (нові моделі) - 250+ тас гривень