Bianchi Vending

Сортувати за:

Bianchi Vending Group S.p.A. виробляє автоматичні торговельні автомати.


Компанія пропонує автомати для продажу горячих напоїв, кофемашини еспрессо, а також закусочні, консервовані та бутілочні автомати. З Bianchi Vending ви можете створити ефективну зону для зйомки для будь-якого типу: загальні товариства, компанії, офіси, магазини, готелі, ресторани та багато інших. Використовуйте наші технології та виберіть своє індивідуальне рішення c нами
 

Принципи, якими керуються Bianchi Vending


Модульность

Модульний та завжди інноваційний: всі нові машини можуть розвиватися та оновитись із підтримкою модулів у будь-який час із використанням нових технологій. Це спрацьовує більш рішучі та привабливі, знижуючі експлуатаційні розходи.

Вместимость

Ми пропонуємо рішення, які можуть збільшити кількість виробничих машин без збільшення розмірів, зменшити кількість операцій за завантаженням продуктів і забезпечення привабливого та якісного дисплея. На практичній планеті: зменшення затрат, збільшення виручки.


Новаторство

Інтерактивне меню, широкий вибір опцій, більш простого обслуговування, індивідуалізація напоїв, найкраща сохранність продуктів і багато іншого: нові функції підвищують якість обслуговування клієнтів і створюють цінність.

 

Автомати Bianchi Vending - це машини преміум-класу, доступні кожному


Ми розраховуємо наші технології з єдиною ціллю: запропонуємо людям тотального типу автомата, який вони хотять, використовуючи роботу операторів і надайте їм можливість найкращого режиму відповідності новим вимогам потреби. Настало час інвестувати в якісні інновації, розумні пропозиції - відповідь на спроби на ринке.

Хочете дізнатися більше про Bianchi Vending? Погляньте з нами зараз