ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ
3.1. Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта", "Укрпошта". За умовчанням доставка здійснюється в пункт видачі транспортної компанії в населеному пункті користувача. За бажанням Покупця може бути оформлена адресна доставка товару. У разі неможливості здійснити доставку товару транспортною компанією "Нова Пошта", "Укрпошта",  продавець на власний розсуд може здійснити доставку товару будь-якою іншою транспортною компанією, що здійснює свою діяльність на території України.
3.2. У місті Київ і Дніпро може бути здійснений адресна доставка товару власною кур'єрською службою Продавця на адресу, вказану Покупцем. 
3.3. Доставка придбаного покупцем товару здійснюється за рахунок Покупця. Вартість доставки транспортною компанією розраховується згідно з тарифами транспортної компанії і залежить від ваги і габаритів товару, регіону і способу доставки. Продавець не впливає на вартість доставки товару транспортною компанією. Доставка товару в межах м. Дніпро кур'єрською службою, не оплачується. Самостійне вивезення товару із складу інтернет-магазину "O'Coffee" в м. Дніпро і м. Київ не оплачується.
3.4. Територія доставки товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Продавець не здійснює доставку на окуповані території України, а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником.
3.5. У разі відсутності обставин, не залежних від Продавця, доставка товару Покупцеві здійснюється впродовж 5 робочих днів з моменту підтвердження Замовлення обома сторонами. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
3.6. При отриманні Замовлення у відділенні транспортної компанії / у кур'єра / в точці видачі інтернет-магазину "O'Coffee", Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту і комплектності товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі виявлення відхилень/недоліків, Одержувач зобов'язується на місці пред'явити претензію службі доставки / кур'єрові, і не забирати товар з відділення "Нова Пошта", "Укрпошта" або у кур'єра.
3.7. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку і так далі) або фактичне отримання Одержувачем товару і здійснення їм дій, що свідчать про прийняття товару. Отримання товару Одержувачем свідчить про те, що претензій до товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свої зобов'язання щодо передачі товару.

ОПЛАТА ТОВАРУ
4.1. Ціна товару на Сайті вказується в гривнях і включає податок на додану вартість (ПДВ), оскільки Продавець є платником ПДВ.
4.2. У разі, якщо на сайті відображається некоректна ціна на товар, замовлений Покупцем, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення.
4.3. Ціна товару може бути змінена на Сайті Продавцем у будь-який момент в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже оформлене і підтверджене Замовлення Покупця зміні не підлягає.
4.4. Покупцеві доступні наступні способи оплати товару :
4.4.1. Безготівковими грошовими коштами на р/р Продавця на підставі виставленого рахунку. Рахунок дійсний для оплати впродовж 3 робочих днів з дати його виставлення. В цьому випадку доставка товару здійснюється після оплати.
4.4.3. Безготівковими грошовими коштами через платіжний інструмент LIQPAY, розміщений на сайті ocoffee.com.ua
4.5. При оплаті товару післяплатою (наложений платіж), транспортна компанія стягує додаткову плату за пересилку (повернення) грошових коштів Продавцеві. Ця оплата є оплатою послуг транспортної компанії по інкасації і пересилці грошових коштів Продавцеві. Вартість цієї послуги розраховується по тарифах транспортної компанії. Продавець не впливає на розмір цієї оплати.
4.6. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програми бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умовах їх надання визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті. Їх розмір і умови надання можуть бути змінені Продавцем у будь-який момент в односторонньому порядку.
4.7. В деяких випадках Продавець може попросити Покупця здійснити часткову або повну передоплату за товар. Розмір передоплати визначається Продавцем в односторонньому порядку. Якщо Покупець не згоден здійснити передоплату, він має право анулювати своє Замовлення.