Огляд кавомашини Saeco Aulika Focus (відгуки користувачів з усього світу)

Цей огляд ми присвятили популярній в офісному середовищі кавомашині Саеко Ауліка Фокус. Відгуки наших клієнтів та прихильників цієї кавової трудівниці будуть корисні тим, хто зараз якраз підшукує функціональну, продуктивну і компактну кавомашину.

Декілька думок про Aulika Fokus...
Декілька слів про виробника Saeco

Phillips Saeco - італійський виробник кавомашин з головним офісом у Болоньї. Цей бренд знаменитий тим, що першим у світі винайшов супер автоматичну еспресо кавомашину в 1986 р. За 30 років існування компанія встигла зареєструвати 110 патентів на технологічні інновації у сфері автоматизації приготування кавових напоїв.


У чому особливість Saeco Aulika Focus?

Модель Aulika Focus входить до лінійки кавомашин Aulika (разом з Aulika Office і TOP High Speed Cappuccino), яка відзначається високою продуктивністю при компактних розмірах. Таким чином, ці кавомашини ідеально підходить для місць з високим щоденним споживанням кави (великі офіси, заклади HoReCa). Всі моделі Aulika пропонують широкий асортимент напоїв на основі кави і свіжого молока, а також гарячу воду і пару.

На широкому графічному дисплеї можна управляти як значками, так і текстовими повідомленнями на декількох мовах. Інтерфейс оснащений 8 клавішами прямого вибору, які спрощують використання і програмування машини. Одним натисканням на ці кнопки можна приготувати еспресо, каву (лунго), капучіно, латте макіато. Є також окрема клавіша для спеціальних напоїв: лунго / рістретто, гаряче молоко, американо, пару. Доступ в меню - через пароль.


Архітектура програмного забезпечення була розроблена по рівнях та змісту, що дозволило повністю налаштувати та керувати кредитом / споживанням. Роботи по очищенню і обслуговуванню також полегшені завдяки тому, що всі компоненти, що вимагають регулярного очищення або перевірки, легко знімаються.

Дивіться короткий відео-огляд моделі від виробника:Актуальна ціна на Saeco Aulika Focus в нашому інтернет магазині

Saeco Aulika Focus
- найкомпактніша модель з усієї лінійки. Також її відмінною рисою є зручний важіль помелу на 8 позицій на правій стороні кавомашини. Поряд з ним знаходиться і важіль налаштування міцності. Таким чином можна швидко і легко задати параметри напоїв. У інших же моделях, більш габаритних, ці важелі розташовані за дверцятами обслуговування, які закриваються на ключ.

Для приготування капучіно у Saeco Aulika Focus є паровий кран і автоматична насадка (трубка) для подання молока з будь-якої місткості, яка кріпиться прямо на частину, з якого ллється кава. Це досить зручно, оскільки не треба переставляти чашки, щоб зварити капучіно.Як доглядати?

Щоб Ваша кавомашина Аулика Фокус завжди залишалася чистою і варила чудову каву, пропонуємо Вам наступний графік догляду та очищення:

Кілька разів на день:
- Прогоняйте воду через трубку подання молока

Щодня:

- Промивайте нижні бункери для води та макухи 
- Знімайте і в розібраному вигляді промивайте капучінатор

Раз на тиждень:

- Очищуйте верхній бункер для води
- Виймайте внутрішній робочий блок і ретельно промивайте його під теплою водою. Переверніть і залиште на ніч до повного висихання.
- Витирайте дно внутрішньої частини.

Дивіться детальне відео про догляд за Saeco Aulika Focus
Відгуки і поради користувачів

Більшість користувачів Aulika Focus відмічають такі якості цієї кавомашини:

- Простоту у використанні
- Зрозумілий інтерфейс з можливістю вибору російської мови
- Зручне кнопкове управління
- Можливість регулювати помел кави
- Хороша якість матеріалів, з яких зроблена кавомашина
- Можливість мити капучінатор в посудомийній машині
- Підігрівання чашок
- Різноманітність меню напоїв
- Щільна і густа пінка капучіно


Актуальна ціна на Saeco Aulika Focus в нашому інтернет магазині

А ось декілька порад щодо експлуатації Ауліки Фокус від тих, хто вже користується нею щодня:

"Не використайте домашнє молоко, оскільки воно занадто жирне - не вийде збити нормальну пінку для капучіно. Оптимально брати молоко жирністю 3,2%".

"Щоб не виникала пліснява в контейнері для макухи, після очищення додайте туди декілька крапель білого оцту. І проблема зникне сама собою".

"Використайте маленький пензлик для очищення капучинатора з краплею миючого засобу. Він дозволить повністю видалити частинки молочного жиру, що не вийде зробити, якщо просто промивати деталі під струменем води".

І в завершенні нашого огляду пропонуємо влаштувати "хвилинку релаксу" і просто подивитися на чаруючий процес приготування латте:

Прямые поставки с фабрики позволяют нам гарантировать Вам защиту от подделок и доступную цену


 
 
 
 
 


Вам также будет интересно