Набори кави

Підбір товару
Ціна
від до
Склад
Обсмажка
Міцність
Вага
Знижка від 2-х
Виробники
Сортувати за:
Набори кави Pelican Rouge урізноманітнять Ваш вранішній кавовий ритуал новими смаками і ароматами.

В наших сетах Ви знайдете 3 упаковки різних видів як зернової так і меленої кави: відмінна арабіка в чистому вигляді або у збалансованому поєднанні з робустой, та ще і з різною обсмажкою. До того ж, спробувавши і порівнявши декілька видів, Ви зможете визначитися, який вам найбільше приносить задоволення, і в майбутньому враховувати ці переваги при виборі кави.

Такий набір - це ще і цікавий і не банальний подарунок для кавоманів, який буде доречним як для друзів та родичів, так і для колег і бізнес партнерів. Купуючи кавовий сет, Ви економите 10% ціни, яку б Ви заплатили, замовляючи кожну позицію окремо.
Як же вибрати каву в наборі?

У цьому питанні головне - визначитися з метою купівлі. Ось кілька рекомендацій від нашої команди O'Coffee: 

1. Якщо Ви хочете зробити закупівлю кави додому, до того ж ще не пробували нічого з Pelican Rouge, то Вам підійде набір Daily Tasty Power Plant. У цій підбірці можна спробувати і чисту арабіку, і у поєднанні з робустой середнього і темного обжарювання. Упаковка складається з 3-х пачок зернової кави по 1 кг - солідний запас, якого вистачить надовго!

2. Якщо Ви вибираєте каву в офіс для колег, то сет Distinto Grand Pack буде відмінним рішенням. 3 кг збадьорюючої кави з міцністю 4 з 5 (арабіка + робуста середнього обжарювання) точно підвищать продуктивність усього колективу. Цей набір є також у форматі 4 кг.

3. В якості кави на подарунок підійдуть набори Bon Voyage і Bon appétit. Невелика розфасовка (по 0,25 і 0,5 кг), різне виконання (мелена або зернова кава), а також склад на будь-який смак допоможуть "вгадати" з подарунком.

4. Для прихильників елітної арабики від Pelican Rouge ми підібрали сет з 3-х кращих видів цього сорту. Тонка палітра смаку і аромату цієї зернової кави не залишить байдужим жодного гурме.

Каву Pelican Rouge обсмажують на автоматизованих пательнях в Нідерландах згідно з усіма стандартами якості ЄС. Смак і аромат кави славиться стабільність і класичними поєднаннями. Історія бренду налічує вже більше 150 років постійної роботи над удосконаленням рецептури і технології виробництва. Завдяки прямим постачанням із заводу, кава в нашому інтернет магазині захищена від підробок. У наборах кави Pelican Rouge ми зібрали найпопулярніші продукти, щоб Ви змогли оцінити всю смакову палітру цього благородного напою з голландською душею.