Pelican Rouge Daily Tasty Power Plant Набір зернової кави 3 кг
Супер цена

Pelican Rouge Daily Tasty Power Plant Набір зернової кави 3 кг

Артикул: 100 027
Очікується
Склад:
Змішаний
Обсмажка:
Середня
Міцність:
не зазначено
Вага:
1 кг
Знижка від 2-х:
Ні
Вартість порції: :
2,5
Опис товару
набор кофе в офис


Склад набору зернової кави Pelican Rouge Daily Tasty Power Plant:

“NOIR Classico” середня обсмажка (80% ро, 20% а) 
”Distinto” середня обсмажка, (70% р, 30% а)
“Elite”  темна обсмажка (100% а)
Вага:: 3 х 1 кг
Виробник: Нідерланди
Собівартість 1 горнятка кави: 2,5 грн.

Набір кави у зернах Пелікан Руж "Дейлі Тейсті" не лише урізноманітнить Ваш кавовий ритуал новими смаками, але і дасть можливість заощадити 10% від вартості кожної упаковки окремо. У цій колекції ми зібрали три види кави, яка користується особливою популярністю серед наших покупців. Класичний смак, заряд енергією і інтенсивний аромат в кожній пачці!

Склад набору:

1. Pelican Rouge NOIR Classico - Збадьорюючий ефект цієї кави на висоті! Робуста домінує в її складі, надаючи напою димність та пікантність прянощів. Невеликий відсоток арабіки додає до  смаку легку кислинку з фруктовими нотками.

2. Pelican Rouge Distinto - також досить енергійна кава з переважанням робусти у складі. Напій вийде хрустким і дещо пряним, з тривалим післясмаком і легкою кислинкою.

3. Pelican Rouge Elite  - чита арабіка, насичена та яскрава завдяки темному обжарюванню зерен.У каві Ви відчуєте шоколадну гіркуватість з ніжними нотками ванілі.

Всі види кави з набору можна купити окремо  у розділі Кава у зернах.
К
Карина
Прикольно, что в наборе разный кофе, а то пить одно и то же надоедает. Купила на семью кофеманов из 5 человек, нам хватило на два месяца. Очень достойный кофе, рекомендую!