Мелена кава

Підбір товару
Ціна
від до
Склад
Обсмажка
Міцність
Вага
Знижка від 2-х
Виробники
Сортувати за:
Купити натуральну мелену каву з Нідерландів в нашому інтернет магазині не складе Вам особливих труднощів:

1. Вибираєте улюблений сорт і в два кліка оформляєте замовлення з доставкою зручним для Вас перевізником (Нова пошта, Укрпошта, Justin).
2. Також Ви можете просто подзвонити нам і оформити замовлення у менеджера.

Мелену каву часто купують з метою заощадження часу, але завжди є побоювання, що якість вже змелених зерен може засмутити. Проте, суть проблеми навіть не в тому, що кава мелена, а в несумлінному відношенні деяких виробників до того, яка сировина використовується.

Тому тут важливо відповідально підійти до вибору виробника з хорошою репутацією, продукція якого буде також надійно захищена від підробок.
Ми, команда O'Coffee, довго шукали і знайшли таку торгову марку - Pelican Rouge.

Цей бренд займається відбором і обсмажкою кави вже більше 150 років і встиг завоювати серця багатьох кавоманів у Європі. В Україні не часто можна зустріти каву Pelican Rouge, що, проте, є більше плюсом, ніж мінусом, оскільки "не розкручену" торгову марку не вигідно підробляти. Натуральну мелену каву Pelican Rouge ми привозимо безпосередньо із заводу в Нідерландах, тому ручаємося за якість.

Як зберігати мелену каву, щоб вона як найдовше зберігала свій божественний аромат?

1. Упаковка виробника: мелена кава може продаватися у вакуумних брикетах і в м'якій упаковці. Слід віддавати перевагу першому варіанту, оскільки саме цей вид упаковки краще всього зберігає аромат.
2. Вага: купуйте мелену каву в пачках не більше 250 г, оскільки аромат після відкриття випаровується досить швидко.
3. Герметичний посуд для зберігання: після відкриття пачки: обов'язково насипте мелену каву в чисту і суху банку (краще всього скляну), яка герметично закривається кришкою, і поставте якнайдалі від прямих сонячних променів.
4. Тільки суха ложка: набирайте каву виключно сухим і чистим посудом, інакше якість і аромат зіпсуються швидше, ніж Вам хотілося б.

Обираючи натуральну мелену каву, звертайте увагу на інтенсивність подрібнення зерен. Якщо Ви варите каву в турці, віддайте перевагу дрібному подрібненню. Якщо ж Ви використовуєте гейзерну кавоварку, або просто заварюєте мелену каву в чашці, то вибирайте середнє або велике.