Кавоварка Philips Series 2200 EP2230/10

Артикул: 800038
В наявності
Оплата частинами Monobank:
Так
Можлива оренда:
Ні
Призначення:
Для дому та офісу
Стан:
Новий
Країна виробник:
Румунія
Країна бренду:
Нідерланди
Платіжні системи:
не передбачено
Бункерів для сипучих::
немає
Опис товару

Кавоварка Philips Series 2200 EP2230 / 10


Смачний і приготований зі свіжомелених кавових зерен відповідно до переваг будь-якого любителя кави - це може стати реальністю з кавоваркою Philips Series 2200 EP2230 / 10. Одним натисканням кнопки ви зможете приготувати чашку еспресо, чорної кави або капучино. Завдяки молочній системі «LatteGo» кожен кавовий напій на основі молока буде покритий шовковистою гладкою молочною піною. Інтуїтивно зрозумілий сенсорний дисплей спростить управління кавоваркою. Кавові напої позначені значками й можуть бути обрані на дисплеї кавомашини. Завдяки функції «Мій вибір кави» ви можете регулювати фортеця і кількість кожного напою.
 

Philips LatteGo EP2230 / 10 - більше, ніж кавоварка


Контейнер для швидкого спінювання, що складається з 2 частин, без трубки для молока. Двокомпонентна молочна система не має трубок або прихованих деталей і може бути очищена під краном всього за 15 секунд! Піноутворювач «LatteGo» змішує молоко і повітря на високій швидкості в круглій посудині для спінювання, тому кожна чашка кави, яку ви готуєте, буде покрита гладким і шовковистим шаром молочної піни.
 

Philips LatteGo - просте обслуговування для Вашої зручності


Заварювальний блок вважається однією з найважливіших частин автоматичної кавомашини Philips, що відповідає за якість напою, тому його слід регулярно чистити. Щоб уникнути незручностей, чайник для блока легко знімається, відкривши дверцята збоку кавомашини. Регулярно промивайте чайник блок чистою проточною водою. У цій кавомашині використовується запатентований фільтр для води Philips «AquaClean» для захисту системи приготування кави від вапняного нальоту. Регулярно змінюючи цей фільтр, за запитом кавомашини ви можете приготувати до 5000 чашок кави до наступної необхідної програми очищення від накипу.
 
Характеристики
Регульований по висоті носик - 85-145 мм
Молочне рішення - LatteGo
Сенсорна панель управління
Споживана потужність при заварюванні, Вт - 1500 
Ємність глечика для молока, л - 0,26
Ємність контейнера для відходів -12 порцій
Колір і обробка - чорний, матовий чорний
Вага виробу, кг - 8
Габарити виробу, мм 246x371x433
Ємність для зерен, г - 275
Місткий резервуар для води, л - 1,8
Тиск помпи -15 бар
 Персональні налаштування
Налаштування рівня фортеці - 3
Ступеня помелу - 12
Регулювання фортеці перед приготуванням - Так
Налаштування температури 3
Обсяг кави і молока - Регульований