Кава у зернах

Підбір товару
Ціна
від до
Склад
Обсмажка
Міцність
Вага
Знижка від 2-х
Виробники
Сортувати за:
Купити каву у зернах в інтернет магазині O'Coffee Ви можете трьома способами: 

1. Простий - відкрити сторінку вподобаної Вам кави і клікнути на кнопку "купити".
2. Сучасний - "поговорити по душах" у чаті з нашим кавовим експертом і підібрати каву за Вашим смаком та бюджетом.
3. Традиційний - подзвонити нашому менеджерові та, під час приємної жвавої розмови, замовити каву у зернах з доставкою по Україні.


Щоб не заблукати в різноманітності сортів і купажів, дайте відповідь себі на питання, чи любите Ви арабіку в чистому вигляді або в різних поєднаннях з робустой?

Іноді, все залежить від настрою, але все таки часто ми схиляємося до чогось одного.

Якщо Ви віддаєте перевагу міцній і збадьорюючій каві, то звернете увагу на зерна, в яких більший відсоток робусты. Якщо ж Вам просто подобається смак та аромат і хочеться відчути тонкі нотки в післясмаку, то Вам безперечно потрібна арабіка.

Вибравши напрям, сміливо принайте в колекцію зернової кави Pelican Rouge, що цікавить Вас. Зверніть увагу на міцність, обжарювання і смакову гаму, а також на рекомендації по приготуванню напоїв на її основі.

Якщо Ви маєте сумніви, купувати зернову каву або мелену, то замисліться ось над чим. Кава в зернах - це найуніверсальніший варіант. Каву з однієї і тієї ж пачки можна молоти партіями і з різною інтенсивністю. Для заварювання просто у чашці або в гейзерній кавоварці краще підійде грубе мливо, для турки оптимально дрібне і так далі.

До того ж, що може бути приємніше аромату свіжомеленої кави? Із зерен кави можна також робити вироби з дітьми, різноманітні ароматичні композиції і предмети декору. Та і просто опустити руку в пакет з кавовими зернами і забути про всі проблеми!
Чому саме зернова кава Pelican Rouge?

Ця торгова марка вже більше 150 років займається відбором, обжарюванням і створенням авторських купажів з кавових зерен. Повністю автоматизоване виробництво дозволяє однаково добре обсмажувати великі партії кави, тим самим забезпечуючи стабільний смак і аромат продукту.

У Нідерландах, де знаходиться виробництво, пильно стежать за виконанням загальноприйнятих в ЄС стандартів якості, що дозволяє продавати каву по всій Європі. Наша компанія працює за прямим контрактом з Pelican Rouge, без посередників. Таким чином Ви отримуєте товар "з перших рук".

В Україні ще мало хто чув про цю торгову марку, але ті, хто раз спробував, стають прихильниками кави в зернах Pelican Rouge.