Капсули неспрессо nespresso купити

Сортувати за:

Капсули Nespresso


Кава вважається обов'язковим ранковим напоєм, що бадьорив і улюбленим частуванням у всьому світі. Кавові для домашнього приготування Неспрессо тепер пропонують кожному можливість приготувати свою власну каву в стилі бариста - з ароматними, екологічно чистими і простими у використанні кавовими капсулами, штурмом завоювали ринок.

Капсула Nespresso і кавоварка взаємодіють один з одним для отримання всіх кавових ароматів, які були так ретельно досліджені, відібрані, обсмажені, подрібнені і запечатані. Фірмова пінка Nespresso, створена природним чином із суміші повітря і рідини в процесі екстракції / заварювання, розвиває і захищає ароматичне багатство кави Nespresso. Це ознака якісної кави.

 

Неспрессо - преміум кави в капсулах

Широкий асортимент кави в капсулах Неспрессо які підходять для капсульної кавомашини Nespresso, від нашого магазину, гарантує, що ми можемо запропонувати каву, який відповідає всім ароматичним і смаковим профілям, будь-якого розміру, незалежно від примхи наших кавоманів.

Наш асортимент різноманітних сортів кави Nespresso гарантує кожному незабутнє враження від кави, пропонуючи смачний, якісний і збалансована кава з різними смаками. Дозвольте собі насолодитися такими смаками, як Roma (легка обсмажка арабіки з Південної і Центральної Америки з солодкими деревними нотами), Arpeggio (темна обсмажка арабіки з Південної і Центральної Америки з нотами какао), Capriccio (американська арабіка для еспресо з багатим ароматом. І сильна нота), Livanto (чиста арабіка для добре збалансованого еспресо з нотками смаженої карамелі) і Ristretto (суміш південноамериканської і східно африканської арабіки для насиченого і інтенсивного еспресо).
 

Кофемашина Неспрессо

Капсули відповідні для капсульної кавоварки Nespresso, виробляються ще такими виробниками кави: Tassimo Starbucks Illy Kimbo і ін. Їх легко знайти в асортименті нашого інтернет-магазину