Капсули дольче густо Dolce Gusto

Сортувати за:

Dolce Gusto - капсули ароматної кави


НЕСКАФЕ Дольче Густо пропонує більше 20 різних сортів смачних напоїв, які можна купити в нашому магазині і приготувати в капсульних кавоварка. Справжня класика і безперечний лідер - відмінний капучино Dolce Gusto (капсули якого підходять до будь-якої капсульної кавоварки) займає одне з перших місць в списку любителів кави. Глибокий смак еспресо в поєднанні з бархатистою піною і текстурованим молоком роблять цей напій іконою смаку, незалежно від ситуації в офісі або вдома.
 

Розслабтеся за допомогою Dolce Gusto


Чи любите ви розслабитися за допомогою капучино, згорнутися калачиком з смачним мокко або розслабитися з латте або чаєм - ви можете насолодитися усіма улюбленими напоями з NESCAFÉ Dolce Gusto.

Кава і робота - ідеальне поєднання На роботі найважливіше дрібниці; подобається відмінна офісна обстановка і відмінний кави на смак, який дійсно може зробити ваш день. Наші капсули і машина NESCAFÉ Dolce Gusto - це втілення офісного стилю. Воліють чи ваші співробітники пінистий латте-макиато, капучино з вершковим смаком або м'які американо, вони можуть спробувати свої улюблені напої в стилі кав'ярні, навіть не виходячи з офісу.