Договір оферти

ПРЕАМБУЛА
Шановний користувач сайту ocoffee.com.ua, оформляючи замовлення на нашому сайті, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з усіма умовами цієї публічної оферти і згодні з ними. Оформлення замовлення на сайті ocoffee.com.ua або шляхом телефонного дзвінка є Вашою безумовною згодою з усіма положеннями і умовами цієї публічної оферти і прирівнюється до підписання договору обома сторонами.
Для виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" Ви також даєте згоду на обробку ваших персональних даних з метою забезпечення реалізації цивільно-правових стосунків, надання / отримання і здійснення розрахунків за придбані товари / послуги, у тому числі шляхом кредитування.
У разі Вашої незгоди з умовами цієї публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту ocoffee.com.ua.

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ
Сайт - web-сайт, доступний в мережі Інтернет за адресою ocoffee.com.ua.
Користувач - фізична особа, якій виповнилося 18 років, що має повну дієздатність, використовує цей сайт і/або його окремі інструменти, погодилася з умовами Публічної оферти і виконала усі її умови описані нижче.
Покупець - Користувач, що здійснив купівлю на сайті ocoffee.com.ua, оформивши замовлення на сайті і/або подзвонивши в контакт-центр Сайту.
Продавець - юридична особа або фізичне особа-підприємець, яке розміщує на Сайті інформацію про товари, що реалізуються їм, і/або послуги. Продавцем може виступати як Адміністрація сайту, так і треті особи, яким надано право на розміщення відомостей про товар/послугах на Сайті. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, витратна накладна, товарний чек, фіскальний чек і тому подібне, що підтверджують факт передачі товару Покупцеві)
Товар - товари, послуги, інші матеріальні і нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.
Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають інформацію про товар, його ціну, способи оплати і доставки, інформацію про знижки і акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови купівлі товару.
Замовлення - звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка в контакт-центр Продавцеві з проханням здійснити реалізацію товару або сукупності товарів, вказаних в замовленні Користувача.
Платник - особа, що здійснює оплату замовлення Покупця.
Одержувач - особа, вказана Платником у формі замовлення в якості особи, уповноваженої Платником отримати товар. Якщо інше не вказане у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.
Адміністрація сайту - адміністрація інтернет-магазину "O'Coffee", ocoffee.com.ua, Біанчі-Дніпро, ЄДРПОУ 38197686, дата і номер запису в Єдиному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань: 24.07.2017, 2 224 000 0000 117778.
Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.
Угода - ця публічна оферта, включаючи усі її умови.


1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також порядок Замовлення товарів в інтернет-магазині «O`Coffee».
1.2. Використовуючи матеріали і інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережно і безумовно приймаючим (що акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до оформлення Замовлення на Сайті. Оформлення Замовлення на Сайті означає повне і беззастережне прийняття цієї Угоди (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).
1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.
1.4. Інформація про товар відображається на Сайті і є динамічною. Інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією у будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціну товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на Сайті.
1.5. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на Сайті.
1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцеві шляхом заповнення форми Замовлення і/або здійснити Замовлення через контакт центр Сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцеві на придбання Користувачем товару на умовах, вказаних у відповідній Пропозиції.
1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.
1.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. У такому разі ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.
1.9. Сторони погоджуються, що відправка Продавцем і/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і форми оплати, статус і/або зміни статусу замовлення і тому подібне, відправлених Продавцем і/або Адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms/viber/telegram - повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупеця про отримання оферти Продавцем і не може свідчить про її акцептацію. Продавцем.

ТОВАР І ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ КУПІВЛІ
2.1. Фотографії товару на Сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи/характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в контакт центр Сайту.
2.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом відправки відповідного електронного повідомлення за адресою, вказаною Покупцем при оформленні замовлення, або дзвінком оператора контакт центру впродовж 48 годин з моменту оформлення Замовлення.
2.3. У разі відміни повністю або частково передоплаченого Замовлення вартість анулюваного Товару повертається Продавцем Покупцеві способом, яким Товар був сплачений, впродовж 14 днів з моменту відміни Замовлення.

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ
3.1. Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортної компанії "Нова Пошта", "Укрпошта", "JustIn". За умовчанням доставка здійснюється в пункт видачі транспортної компанії в населеному пункті користувача. За бажанням Покупця може бути оформлена адресна доставка товару. У разі неможливості здійснити доставку товару транспортною компанією "Нова Пошта", "Укрпошта", "JustIn", продавець на власний розсуд може здійснити доставку товару будь-якою іншою транспортною компанією, що здійснює свою діяльність на території України.
3.2. У місті Київ і Дніпро може бути здійснений адресна доставка товару власною кур'єрською службою Продавця на адресу, вказану Покупцем. А також можлива самостійна оплата в касі офісу розташованої за адресою м. Київ, вул. Є. Сверстюка, д. 19 або м. Дніпро, вул. Сімферопольська, д. 21 і забрати товар сомовивозом.
3.3. Доставка придбаного покупцем товару здійснюється за рахунок Покупця. Вартість доставки транспортною компанією розраховується згідно з тарифами транспортної компанії і залежить від ваги і габаритів товару, регіону і способу доставки. Продавець не впливає на вартість доставки товару транспортною компанією. Доставка товару в межах м. Дніпро кур'єрською службою, не оплачується. Самостійне вивезення товару із складу інтернет-магазину "O'Coffee" в м. Дніпро і м. Київ не оплачується.
3.4. Територія доставки товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської і Донецької областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником.
3.5. У разі відсутності обставин, не залежних від Продавця, доставка товару Покупцеві здійснюється впродовж 5 робочих днів з моменту підтвердження Замовлення обома сторонами. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
3.6. При отриманні Замовлення у відділенні транспортної компанії / у кур'єра / в точці видачі інтернет-магазину "O'Coffee", Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений товар і перевірити його на відповідність заявленій кількості, асортименту і комплектності товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі виявлення відхилень/недоліків, Одержувач зобов'язується на місці пред'явити претензію службі доставки / кур'єрові, і не забирати товар з відділення "Нова Пошта", "Укрпошта", "JustIn" або у кур'єра.
3.7. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку і так далі) або фактичне отримання Одержувачем товару і здійснення їм дій, що свідчать про прийняття товару. Отримання товару Одержувачем свідчить про те, що претензій до товару Одержувачем не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свої зобов'язання щодо передачі товару.

ОПЛАТА ТОВАРУ
4.1. Ціна товару на Сайті вказується в гривнях і включає податок на додану вартість (ПДВ), оскільки Продавець є платником ПДВ.
4.2. У разі, якщо на сайті відображається некоректна ціна на товар, замовлений Покупцем, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення.
4.3. Ціна товару може бути змінена на Сайті Продавцем у будь-який момент в односторонньому порядку. При цьому ціна на вже оформлене і підтверджене Замовлення Покупця зміні не підлягає.
4.4. Покупцеві доступні наступні способи оплати товару :
4.4.1. Готівковими грошовими коштами:
в касі інтернет-магазину "O'Coffee";
при адресній доставці товару по м. Дніпро і м. Київ кур'єрською службою
післяплатою при отриманні товару у відділенні транспортної компанії або у кур'єра транспортної компанії;
4.4.2. Безготівковими грошовими коштами на р/р Продавця на підставі виставленого рахунку. Рахунок дійсний для оплати впродовж 3 робочих днів з дати його виставлення. В цьому випадку доставка товару здійснюється після оплати.
4.4.3. Безготівковими грошовими коштами через платіжний інструмент LIQPAY, розміщений на сайті ocoffee.com.ua
4.5. При оплаті товару післяплатою (наложений платіж), транспортна компанія стягує додаткову плату за пересилку (повернення) грошових коштів Продавцеві. Ця оплата є оплатою послуг транспортної компанії по інкасації і пересилці грошових коштів Продавцеві. Вартість цієї послуги розраховується по тарифах транспортної компанії. Продавець не впливає на розмір цієї оплати.
4.6. Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програми бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умовах їх надання визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті. Їх розмір і умови надання можуть бути змінені Продавцем у будь-який момент в односторонньому порядку.
4.7. В деяких випадках Продавець може попросити Покупця здійснити часткову або повну передоплату за товар. Розмір передоплати визначається Продавцем в односторонньому порядку. Якщо Покупець не згоден здійснити передоплату, він має право анулювати своє Замовлення.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГРОШОВИХ КОШТІВ
5.1. Покупець має право повернути якісний товар впродовж 14 днів з дати отримання, за умови, що товар не використовувався, на ньому немає ушкоджень, слідів експлуатації, розбирання або ремонту (у тому числі прихованих), а також збережена цілісність оригінальної упаковки і збережений товарний вигляд і розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з товаром при отриманні товару (товарний чек, товарно-транспортна накладна з датою отримання товару).
5.2. У разі, якщо товар був отриманий Одержувачем (згідно з пунктом 3.7. цієї оферти), а потім були виявлені дефекти, необхідно в день отримання повідомити про це продавцеві в телефонному режимі. Такий товар може бути повернений Продавцю.
5.3. Вартість доставки товару при поверненні або на заміну визначається згідно з умовами, вказаними в пункті 3.3. цієї оферти.
5.4. У разі, якщо дефект товару був виявлений при отриманні товару Одержувачем, Одержувач повинен на місці відмовитися від отримання товару. В цьому випадку товар буде повернений Продавцеві. При відмові Одержувача від отримання товару, Одержувач не оплачує доставку товару.
5.7. У разі повернення товару, повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється впродовж 14 днів з моменту отримання товару Продавцем.
5.8. Повернення грошових коштів Покупцеві здійснюється методом, за допомогою якого товар був оплачений Покупцем.
5.9. Продавець не несе відповідальності за недоліки товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
6.1. Користувач надає свою згоду на використання і обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства України.
6.2. Приймаючи умови цієї Публічної оферти, Користувач підтверджує, що ознайомлений і згоден з її умовами.
6.3. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингових центрів.
6.4. Адміністрація сайту і Продавець не несуть відповідальність за працездатність устаткування, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних і інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.
6.5. Продавець не несе відповідальність за дії Транспортної компанії, у тому числі за терміни перевезення транспортною компанією, а також за збереження доставки.
6.7. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Покупець, Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і зажадати повернення сплачених за нього грошових коштів (якщо вони сплачені).
6.8. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, вказаних при оформленні Замовлення. У разі, якщо некоректна, неточна і/або неправильна вказівка даних в Замовленні привела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачеві, усі пов'язані з цим збитки і витрати покладаються на Одержувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе усю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.
6.9. Продавець не несе відповідальність за збиток, заподіяний Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних у Продавця.

ІНШІ УМОВИ
7.1. Користувач має право призначити Одержувачем придбаного товару третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача і доставки йому товару, а також звернути на це увагу Продавця в коментарі до замовлення. На стосунки сторін, у такому разі, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.
7.2. Усі можливі спори і протиріччя, що виникають між Сторонами у рамках цієї Угоди, регулюються шляхом переговорів між Сторонами. У разі неможливості врегулювати їх шляхом переговорів, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Продавця. Визнання судом якого-небудь положення цієї Угоди недійсним не відміняє дію Угоди в іншій частині і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при оформленні Замовлення.
7.3. Вказуючи номер мобільного телефону, а також адресу електронної пошти при оформленні Замовлення, Користувач автоматично погоджується отримувати SMS- повідомлення, Viber- повідомлення і email- повідомлення від Сайту, у тому числі рекламного характеру. При виникненні наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися в технічну підтримку Сайту.
7.4. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптація, відновлення, використання, поширення, знищення) вказаних їм даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса) з метою забезпечення стосунків у сфері купівлі-продажу, стосунків у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторський і кур'єрський організаціям. Це положення діє впродовж 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті. 
7.5. Продавець має право використати технологію "Cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
7.6. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем/Покупцем. При цьому Продавець зобов'язується запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і/або передачу її третім особам, що не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657 - XII "Про інформацію".

ТЕРМІН ДІЇ ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
8.1. Ця Публічна оферта набуває чинності з моменту її акцепту Відвідувачем/Покупцем і діє до моменту відгуку акцепту Публічної оферти.